• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Зволоження

Ідеально зволожена шкіра обличчя:
завжди і повсюди!

Разом із

Florence BenechФлоранс Бенеш Доктор фармацевтичних наук, Міжнародний директор з розвитку засобів догляду Vichy

У вас враження, що деякі ділянки вашого обличчя висихають швидше, ніж інші? Давайте уважно подивимося на секрети використання засобів для зволоження шкіри обличчя.

Чому, навіть якщо я регулярно зволожую шкіру, у мене виникає відчуття стягнутості шкіри?

Ваша шкіра любить воду. Вона на 70% складається з цієї дивовижної речовини, утворюючи ідеальний захисний бар'єр для вашого тіла. Але іноді, навіть якщо ви добросовісно наносите зволожуючий крем щоранку, ваша шкіра обличчя може почати відчувати себе стягнутою на деяких ділянках протягом дня. І сьогодні вчені вважають, що це питання є більш складним, ніж вважалося раніше. Зневоднення шкіри – не просто питання втрати води. Однією з причин сухої шкіри обличчя, насправді, є поганий розподіл води в шкірній тканині. Нещодавні клінічні дослідження підтверджують, що деякі ділянки обличчя – такі як щоки, скроні, лоб і лінії щелепи - висихають швидше, ніж інші. Це є логічним наслідком того факту, що ці області більш піддаються впливу навколишнього середовища.

Що таке нерівномірне зволоження?

"Нерівномірне зволоження шкіри може бути у жінок будь-якого віку і всіх типів шкіри", – пояснює Флоранс Бенеш. Нове дослідження виявило два явища, які відбуваються, коли ваша шкіра зневоднюється:
Зниження кількості аквапоринів: ці білки транспортують воду між клітинами. Якщо кількість аквапоринів у вашій шкірі починає зменшуватися - часто в результаті вікових змін або ультрафіолетового опромінення - це може порушити потік води і висушувати шкіру.
Уповільнення регенерації клітин: зменшує захисний бар'єр шкіри і дозволяє речовинам проходити крізь нього. Стрес, забруднення атмосфери і тютюн можуть посилити цей процес.

Як же я можу правильно підтримувати баланс вологи моєї шкіри?

Вам просто потрібно активувати потік води вашої шкіри для оптимального зволоження по всьому обличчю. Гаразд, це гарно звучить у теорії, але ... як же розпочати? Флоренс рекомендує продукти, які зберігають вологу вашої шкіри і полегшують потік води між клітинами.
Відмінний продукт для цього - це Термальна вода для обличчя від Vichy, яка покращує циркуляцію води в шкірі. Ця прекрасна вода також містить 15 бадьорливих мінералів для поліпшення якості шкіри, заспокоює чутливу шкіру і має антиоксидантні властивості для боротьби зі старінням шкіри.
Ефективні денні креми часто містять сахарозу з гігроскопічними властивостями. Це означає, що вони залучають і утримують воду. Деякі компоненти, такі як гіалуронова кислота, допомагають зберігати вологу в шкірі, деякі роблять шкіру м'якшою, утворюючи невидиму плівку на поверхні шкіри, а інші забезпечують тривале зволоженя.

Чи є ще що-небудь, що я можу зробити для зволоження моєї шкіри?

Коли ви приймаєте душ уранці, використовуйте теплу воду - чим гарячіша вода, тим більше ваша шкіра буде висихати.
Спробуйте зайнятися енергійним видом спорту - пітливість відкриває пори і стимулює вироблення шкірного сала і ліпідів, які живлять і зміцнюють захисний бар'єр шкіри.
Коли ви перебуваєте у відпустці, спробуйте не допускати висихання солоної морської води на вашому обличчі, так як це може збільшити шкідливий вплив сонячних променів і сушити шкіру. Переконайтеся, що ви приймете душ, як тільки залишите пляж!