• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ
Неовадіол Gf - Догляд за шкірою контуру очей та губ

NEOVADIOL

Неовадіол Gf - Догляд за шкірою контуру очей та губ

Крем для контура очей - Догляд за контуром губ та навколо очей

Відновлює контур губ та очей.
Для жінок під час менопаузи, які прагнуть здолати прояви гормонального старіння на своїй шкірі: втрату пружності і обвисання шкіри

Дізнатися більше

Знайти аптекуДіагностика шкіриПридбати

>

Міняє Вашу посмішку і надає блиску очам.  +

Ефективність

Для того, щоб краще зрозуміти, як губи і очі змінюються з часом, Лабораторія VICHY провела перший еволюційний аналіз губ і очей. Аналіз включав вимірювання кривизни, кутів і довжини зморшок, що одночасно визначають контури цих зон, на 400 жінках. Це довело, що губи і очі підлягають однаковим вертикальним деформаціям під час старіння. У віці між 30 і 50 роками шкіра навколо рота слабшає і розтягується. Це відкриття стало можливим завдяки унікальній комбінації активних інгредієнтів: Proteic Gf, який стимулює фактори росту, протеїни, які є необхідними, щоб відновлювати текстуру шкіри, і Pro-Xylane, який зміцнює опору тканини, де знаходяться фактори росту. Щоб підсилити активність цих справжніх "відновлювачів шкіри" на контурах губів та очей, їх скомбінували з Еперуліном - екстрактом одного з наймогутніших дерев амазонських тропічних лісів. Протестований in vitro, цей компонент має доведену властивість обмежувати пігментацію і вазодилятацію шкіри, що допомагає зменшити темні кола і мішки під очима. Відновлює контур губ і надає блиску Вашим очам.

Гіпоалергенна формула була протестована під дерматологічним і офтальмологічним контролем. Формула збагачена термальною водою VICHY, що заспокоює і відновлює шкіру. Не містить ароматизаторів. Не містить парабенів.

Гусині лапки -32%
Зморшки над губами -25%

Клінічний тест, 40 жінок, 6 тижнів.

Більш гладка шкіра навколо очей та губ, відчуття комфорту 84%.
Самостійна оцінка 51 жінки.  Індивідуальні результати можуть відрізнятися.

Безпека

Ергономічний аплікатор прилягає точно до контуру губ та очей для максимально швидкого і простого нанесення. Сплав металів підібраний таким чином, щоб забезпечити максимальну безпечність і освіжаючу дію. Щоразу під час використання аплікатор надає заспокійливого ефекту. Протестовано на 50 жінках під час менопаузи, його ефективність була однозначно підтверджена: 81% жінок оцінили його неймовірно охолоджуючий ефект (самооцінка 52 жінок, індивідуальні результати можуть відрізнятися). Він доносить текстуру з безпосередньою компенсаційною силою: насичений, густий крем в аплікаторі трансформується в нежирний, прохолодний гель, який заспокоює шкіру і надає відчуття комфорту.

Задоволення

Наносити щоденно на контур губ і очей зранку і ввечері.

rating : 5/5

“Мне подарила дочка на Новый год этот замечательный крем. Очень нравится тюбик, в котором крем находится. Когда крем выдавливаешь, то очень приятно касаться кожи металлической холодной насадкой. Крем очень быстро впитывается и уже через несколько дней видно, что кожа под глазами начинает подтягиваться и становится более увлажненной.”

Дивитися всі коментарі

Порада експерта+

Поради експертів, відео та відгуки

Отримайте пораду

ВАША ПРОГРАМА ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ+

Індивідуальна програма так само важлива, як і лікування, яке відповідає потребам Вашої шкіри

  • 01ОчищенняОчистіть шкіру від забруднень, відмерлих клітин та шкірного себуму
  • 02Інтенсивний доглядПідвищіть пружність вашої шкіри для видимої та тривалої корекції.
  • 03ДоглядНаповніть вашу шкіру всім необхідним (волога, ліпіди, поживні речовини), робіть вашу шкіру ще гарнішою день за днем.

Разом з Флоранс Бенеш
Фармацевт
Директор Лабораторій Vichy -
Cosmétique Active

Діагностика ідеальної шкіри

Vichy допомагає досягти ідеальної шкіри. Пройдіть діагностику та отримайте поради щодо догляду за шкірою.

Розпочати діагностику

Моя аптека

Знайти найближчу аптеку

ЖІНКИ ГОВОРЯТЬ+

ВСІ ДУМКИ З ПРИВОДУ NEOVADIOL Неовадіол Gf - Догляд за шкірою контуру очей та губ.

rating : 5/5

“Мне подарила дочка на Новый год этот замечательный крем. Очень нравится тюбик, в котором крем находится. Когда крем выдавливаешь, то очень приятно касаться кожи металлической холодной насадкой. Крем очень быстро впитывается и уже через несколько дней видно, что кожа под глазами начинает подтягиваться и становится более увлажненной.”

Залишити відгук

Вам також може сподобатись+