• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

ДІАГНОСТИКА

Флоранс Бенеш
Фармацевт
Директор Лабораторій Vichy

Сонцезахисні засоби

Отримайте поради наших спеціалістів

Порада дерматолога

Як можна зробити свою шкіру темнішою, не засмагаючи?

Чи знали Ви?

Засмага це захисний механізм шкіри. Меланоцити  - це клітини, які виробляють меланін, пігмент шкіри, який поглинає енергію і розсіює її у вигляді тепла на додаток до захоплення вільних радикалів, викликаних цією реакцією. Тому природна пігментаця по суті діє як захисний шар від ультрафіолетових променів. Тим не менш, природна пігментація не є однаковою серед всіх типів шкіри. Деякі типи шкіри не засмагають легко і майже завжди згорають. Інші роблять якраз протилежне. Дерматологи класифікували ці шкірні реакції, як фототипи в діапазоні від 1 (дуже біла шкіра) до 6 (чорна шкіра). Чим слабкіший фототип, тим більш високий рівень захисту шкіри він потребує.

Що робити

Щоб отримати засмагу безпечним способом, дозвольте Вашій шкірі розвивати свою пігментацію. Вплив сонця має бути поступовим, крім того, його слід уникати в період, коли сонце знаходиться у своєму піку, з полудня до 4 вечора. Переконайтеся, що Ви захистили Вашу шкіру, нанісши сонцезахисний крем, який має високий сонцезахисний фактор, 30 або 50, відповідно до Вашого фототипу. Не забувайте, що сонцезахисні креми не розроблені для того, щоб дозволити Вам залишатися на сонці довше, а щоб обмежити ризики, пов'язані з впливом сонця. Оскільки ефективність сонцезахисного крему знижується через деякий час, переконайтеся, що Ви повторно наносите Ваш крем на все тіло кожні 2 години і після купання.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада дієтолога

Чи є якісь харчові продукти, які допоможуть моїй шкірі отримати засмаглий вигляд?

Чи знали Ви?

Під впливом ультрафіолетових променів, клітини Лангерганса, які є важливою частиною захисної системи шкіри, можуть бути пошкоджені. Дослідження показали, що вплив сонця може зменшити їх число, ослабити перший шар біологічного захисту шкіри і зробити його більш вразливим до ефектів сонця. Крім того, УФ-промені викликають збільшення виробництва вільних радикалів - одна з головних причин передчасного старіння шкіри.

Що робити?

Якщо Ви хочете засмагнути та зберегти якість Вашої шкіри, їжте продукти, багаті на вітаміни Е, С і А, бета-каротин та інші каротиноїди і флавоноїди. Ці продукти допоможуть Вашому організму боротися з вільними радикалами, захищаючи його від шкідливих променів сонця. Овочі та фрукти особливо багаті цими поживними речовинами. Масло зерен пшениці дуже багате на вітамін Е, а шоколад – це смачне джерело флавоноїдів. Морква є безперечним союзником засмаги! Морква багата бета-каротином і каротиноїдами, які можуть допомогти зміцнити обороноздатність Вашого організму і надати золотого блиску Вашій засмазі. Можна також приймати інші харчові добавки, але не забувайте, що ніяка їжа не може замінити хороший сонцезахисний крем.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада фармацевта

Як мені обрати сонцезахисний крем для типу моєї шкіри?

Чи знали Ви?

Для нас всіх є різний відновлюючий фонд шкіри, який ми поступово використовуємо при повторному впливі сонця. Хоча наша шкіра може виправляти деякі пошкодження, викликані UVA і UVB променями, вона не може робити це безкінечно. Ось чому важливо допомогти Вашій шкірі. Зробити це можна за допомогою сонцезахисних засобів адаптованих до Вашого типу шкіри. Чим світліша Ваша шкіра, тим вищий має бути сонцезахисний фактор Вашого сонцезахисного крему. Ви повинні використовувати сонцезахисний крем достатньо часто, тому обирайте текстуру, яка підходить Вашій шкірі.

Що робити?

Для того, щоб захистити Вашу шкіру, достатньо вибрати сонцезахисний крем з високим сонцезахисним фактором і переконатися, що Ви наносите його повторно кілька разів протягом дня, принаймні кожні дві години. Через те, що Ви повинні застосовувати сонцезахисний крем частіше,оберіть продукт з текстурою, яка Вам підходить. Якщо Ваша шкіра жирна, оберіть продукт, який має рідку та матуючу текстуру. Якщо вона суха, оберіть крем або молочко. Для дітей використовуйте спреї, які застосовуються легко і з задоволенням. Деякі засоби містять забарвлення, щоб допомогти Вам переконатися, що Ви розпилюєте сонцезахисний крем рівномірно.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

ЗАПИТАЙТЕ ПОРАДИВАШОГО ФАРМАЦЕВТА

Найкращий помічник для Вашої шкіри - фармацевт Vichy - допоможе вибрати Вам засоби по догляду за шкірою, щоб піклуватися за Вашим обличчям та тілом.

ЗНАЙДІТЬ НАЙБЛИЖЧУ ДО ВАС АПТЕКУ

Ok