• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

ДІАГНОСТИКА

Флоранс Бенеш
Фармацевт
Директор Лабораторій Vichy

Догляд за тілом

Отримайте поради наших спеціалістів

Порада дерматолога

Чи може прийняття ванни спровокувати сухість шкіри?

Чи знали Ви?

Ми часто бачимо зв'язок між гігієною шкіри та її сухістю. В залежності від того, де ви живете, вода може містити велику кількість мінеральних солей. Така "жорстка вода" може залишати неприємні відчуття на поверхні шкіри, що призводить до сухості і стягнутості. Коли Ви приймаєте ванну, Ваша шкіра піддається впливу води протягом тривалого часу, що може значно посилити це відчуття, ніж коли Ви приймаєте душ.

Що робити?

Щоденного душу, як правило, достатньо, щоб підтримувати хорошу гігієну. Однак, якщо Ви хочете приймати ванну, спробуйте не залишатися у ванній занадто довго. Завжди завершуйте банні процедури, застосовуючи зволожуючий засіб, який підходить для рівня зволоження Вашої шкіри.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада психолога

Чи можуть психологічні проблеми викликати сухість шкіри?

Чи знали Ви?

Шкіра і мозок пов'язані між собою, але їхні відносини носять складний характер. У той час як проблеми, такі як псоріаз і екзема можуть з'явитися після психологічної травми, а реакція нашого організму визначається нашими генами. Це означає, що може бути важко визначити, чи є шкірні захворювання наслідком, або причиною стресу.

Що робити?

Намагайтеся відчувати себе добре. Пізнайте себе краще і уникніть непотрібних стресів. Знайдіть час, щоб піклуватися про шкіру кожен день. Час, проведений для збереження здоров’я шкіри буде сприяти Вашому загальному відчуттю здоров'я і самопочуття. Живіть шкіру захисними кремами і обирайте продукти з текстурою, яка Вам подобається. Догляд за обличчям і тілом на регулярній основі значно поліпшать стан Вашої шкіри і допоможуть покращити гармонію між розумом та тілом.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

ЗАПИТАЙТЕ ПОРАДИВАШОГО ФАРМАЦЕВТА

Найкращий помічник для Вашої шкіри - фармацевт Vichy - допоможе вибрати Вам засоби по догляду за шкірою, щоб піклуватися за Вашим обличчям та тілом.

ЗНАЙДІТЬ НАЙБЛИЖЧУ ДО ВАС АПТЕКУ

Ok