• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Порада дерматолога

Як мені очищати суху шкіру, не викликаючи відчуття дискомфорту?

Чи знали Ви?

Щоденне очищення шкіри і зняття макіяжу -  два основних кроки по догляду за шкірою, але Ви повинні бути ніжними. Деякі мила занадто жорсткі, особливо ті, які дуже кислотні, порівняно з природним рівнем рН шкіри. При використанні занадто гарячої води вони можуть пошкодити гідроліпідний бар'єр, що призводить до сухості шкіри.
Більш того, жорстка вода в деяких регіонах залишає відкладення на шкірі, посилюючи відчуття сухості і стягнутості. Щоб уникнути цього, важливо з обережністю вибирати продукти для миття, які підходять саме для Вашого типу шкіри.

Що робити?

Використовуйте очищаюче молочко, або, якщо є бажання очищати шкіру водою, обирайте м’який рН-нейтральний миючий розчин.
Нарешті, не забувайте зволожувати і захищати шкіру зволожуючим кремом або бальзамом.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада дерматолога

Чи правда, що кондиціонери висушують шкіру?

Чи знали Ви?

Відсутність вологи (сухий клімат, надмірне нагрівання, сонце і т.д.) сприяє випаровуванню води з поверхні шкіри. Через те, що кондиціонер створює сухе повітря, він може тільки погіршити ситуацію, сприяючи сухості шкіри.

Що робити?

Якщо Ви регулярно потрапляєте в кондиціоноване приміщення (при роботі, наприклад), не забувайте пити достатню кількість води і регулярно зволожувати шкіру засобом, який адаптується до Ваших потреб, незалежно від того, наскільки суха у Вас шкіра.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада фармацевта

Чи впливє забруднення навколишнього середовища на сухість шкіри?

Чи знали Ви?

Кожен день наша шкіра має справу з близько 9 важкими металами, 4ма хімічно-активними газами і 400 г пилу, який прилипає до шкірного сала або засобів для макіяжу, який знаходиться на поверхні шкіри, роблячи її більш уразливою. Частково тому зняття макіяжу є найбільш важливим кроком на шляху збереження здоров'я Вашої шкіри. Засоби для зняття макіяжу необхідні: вони усувають забруднення, не пошкоджуючи шкіру та готують її до зволожуючого догляду за шкірою.

Що робити?

Видалення макіяжу є важливим кроком, якого необхідно дотримуватись кожного ранку та вввечері. Це потрібно робити за допомогою ніжної продукції для Вашого типу шкіри. Очищення молочком, як правило, краще для сухої шкіри, але якщо Ви віддаєте перевагу продукту, який можна змити водою, оберіть ніжний рН-нейтральний миючий розчин.
Не забувайте зволожувати і захищати шкіру зволожуючим кремом або бальзамом.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

ЗАПИТАЙТЕ ПОРАДИВАШОГО ФАРМАЦЕВТА

Найкращий помічник для Вашої шкіри - фармацевт Vichy - допоможе вибрати Вам засоби по догляду за шкірою, щоб піклуватися за Вашим обличчям та тілом.

ЗНАЙДІТЬ НАЙБЛИЖЧУ ДО ВАС АПТЕКУ

Ok