• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

ДІАГНОСТИКА

Флоранс Бенеш
Фармацевт
Директор Лабораторій Vichy

Чоловіки

Отримайте поради наших спеціалістів

Порада дерматолога

Як мені уникнути дискомфорту та подразнення після гоління?

Чи знали Ви?

Кожен день чоловіча шкіра подразнюється від повторного руху бритвою. З кожним рухом бритви по шкірі, створюються мікротравми через непоступливе волосся на обличчі. Епідерміс стає пошкодженим і може забезпечити легке проникнення мікробів. Крім того, традиційні піни та мила для гоління мають базовий рівень рН, який має тенденцію ламати ліпіди, які утворюють захисну гідроліпідну плівку шкіри. Без цього найважливішого захисного шару шкіра стає зневодненою, збільшуючи почуття дискомфорту і герметичності.

Що робити?

Уникайте подразнюючих шкіру мила або миючих засобів, які є занадто агресивними. Намочіть волосся на обличчі теплою водою для полегшення гоління. Оберіть піну для гоління, яка не містить мила з нейтральним рівнем рН, щоб мінімізувати погіршення гідроліпідної плівки шкіри. Після гоління, нанесіть зволожуючий крем, щоб заспокоїти і зволожити шкіру.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада дерматолога

Як підлітки можуть запобігти появі недоліків?

Чи знали Ви?

Недоліки шкіри з’являються часто в період статевого дозрівання. Більше 76% підлітків мають проблеми зі шкірою у віці від 11 до 18 років! На даному етапі життя, гормональні виділення, особливо андрогенів (чоловічих гормонів), досягають піку свого розвитку. Вони не тільки викликають статеве дозрівання, а й призводять до збільшення виділень з сальних залоз. Інші фактори, такі як стрес, втома і забруднення навколишнього середовища, також мають вагомий внесок в це надмірне виробництво, яке має тенденцію створювати мікро-запалення, які викликають недоліки.

Що робити на щоденній основі?

Гарна гігієна шкіри дуже важлива на даному етапі життя для того, щоб уникнути надмірної стимуляції сальних залоз, особливо мікроорганізмами. Але при цьому, не слід бути занадто агресивними зі шкірою, тому що вона буде реагувати, виробляючи більше шкіряного сала. Кожного ранку і вввечері, усувайте забруднення і шкіряне сало м'яким миючим засобом, який підходить до рівня рН Вашої шкіри. Якщо недоліки занадто надокучливі, зверніться до дерматолога.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада фармацевта

Як я можу позбавитись недоліків, не подразнюючи при цьому шкіру? (для чоловіків)

Чи знали Ви?

Чоловіча шкіра – це гормонально залежний орган. Вона має безліч рецепторів статевих стероїдних гормонів, особливо тестостерону, який стимулює секрецію в сальних залозах. Ці залози є більш численними та активними у чоловіків.  Чоловіча шкіра виробляє більше шкіряного сала тому, що чоловіча гідроліпідна плівка набагато багатша на ліпіди.

Що робити на щоденній основі?

Забудьте про лосьйони на спиртовій основі, вони тільки зневоднюють шкіру. Очищайте шкіру кожного вечора і кожного ранку, щоб видалити забруднення та надлишки шкірного сала. Оберіть легкий миючий засіб, що не містить мила та має нейтральний рівень рН. А після гоління, використовуйте регулятор шкірного сала, бажано з нежирною рідкою текстурою. Переконайтеся, що продукт, який Ви використовуєте, некомедогенний і гіпоалергенний.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада фармацевта

Як мені запобігти відчуттю стягнутості моїх повік, яке супроводжується відчуттям сонливості після їх очищення?

Чи знали Ви?

Найчастіше рутина ванних процедур закінчується на обличчі. В залежності від регіону, де Ви живете, вода, що використовується для остаточного полоскання може бути багатою на накип. У таких випадках промивання закінчується формуванням відкладень на поверхні шкіри, які викликають відчуття сухості та герметичності, особливо на тонкій шкірі повік.

Що робити на щоденній основі?

Обирайте м'який гель, що не містить мила та має нейтральний рівень рН. Не забувайте зволожувати шкіру, вибираючи продукт, який розроблений спеціально для чоловіків і швидко поглинається в шкіру, не залишаючи жирного залишку.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

ЗАПИТАЙТЕ ПОРАДИВАШОГО ФАРМАЦЕВТА

Найкращий помічник для Вашої шкіри - фармацевт Vichy - допоможе вибрати Вам засоби по догляду за шкірою, щоб піклуватися за Вашим обличчям та тілом.

ЗНАЙДІТЬ НАЙБЛИЖЧУ ДО ВАС АПТЕКУ

Ok