• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

ДІАГНОСТИКА

Флоранс Бенеш
Фармацевт
Директор Лабораторій Vichy

Волосся

Отримайте поради наших спеціалістів

Порада дерматолога

Що спричинює втрату волосся?

Чи знали Ви?

Випадання волосся може бути раптовим або поступовим, і не завжди спадковим. Може бути безліч основних факторів.

Серед чоловіків 95% випадіння волосся можуть бути пов'язані з андрогенним облисінням - іншими словами, основною причиною якого, є як генетичні, так і гормональні фактори. Також відомий, як "чоловіче облисіння", цей феномен починає розвиватися в період статевого дозрівання, випадання волосся особливо помітне на скронях і маківці.

Андрогенне облисіння нечасте серед жінок. Такий діагноз може бути встановлений тільки за допомогою гормональної оцінки. Крім того, жінки більш сприйнятливі до сезонних змін (особливо восени), та періодів гормонального стресу (статеве дозрівання, вагітність, менопауза і т.д.), які можуть викликати втрату волосся.

Що робити?

Загалом, уникайте будь-якого інтенсивного догляду за волоссям, наприклад, надзвичайно гарячих фенів, фарбування волосся, тощо.
Чоловіки повинні вжити негайні заходи, щоб уникнути передчасного випадіння волосся, іншими словами, як тільки волосся на скронях починає рідішати. Попросіть фармацевта або дерматолога призначити Вам конкретні процедури. Вони будуть більш ефективними, якщо Ви будете діяти якомога раніше.
Жінки повинні мати на увазі, що проблема випадкової втрати волосся внаслідок тимчасового гормонального коливання, наприклад, в період статевого дозрівання або вагітності, як правило, вирішується сама. Якщо вона затягнулася, сходіть на консультацію до Вашого гінеколога.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада дерматолога

Який найкращий спосіб лікування лупи?

Чи знали Ви?

Лупа є результатом надмірного лущення волосистої частини голови. Як правило, клітини шкіри голови природньо відновлюються і усуваються у вигляді дуже маленьких, невидимих пластівців. Однак, деякі фактори можуть активізувати цей процес, накопичуючи мертві клітини, що призводять до формування двох типів лупи. Суха лупа, яка є невеликою і тонкою, відділяється і падає. Жирна лупа, яка має грубі і великі пластівці, як правило, залишається у на шкірі голови.

Що робити на щоденній основі?

Незалежно від ступеня Вашої лупи, не слід використовувати дуже сильні засоби для догляду за волоссям і мити та сушити волосся при дуже високій температурі. Шампуні  проти лупи, розроблені для кожного типу лупи допоможуть усунути проблему. Ви також можете попросити дерматолога, щоб він порадив і допоміг Вам знайти лікування саме для Вашої проблеми.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада фармацевта

Який шампунь вибрати для мого волосся?

Чи знали Ви?

Є три основних типи волосся: нормальне, сухе і жирне.
Нормальне волосся блискуче і м'яке на дотик. Воно легко розчісується і вкладається.
Сухе волосся тьмяне і часто крихке та ламке. Йому не вистачає шкірного сала, яке виділяється із сальних залоз, яке зазвичай створює жирну мікроплівку, яка захищає волосся. Без достатнього захисту, волосся втрачає свою м'якість та еластичність і стає вразливим до пошкоджень.
Жирне волосся, - це інша крайність: надмірне вироблення шкірного сала робить його тьмяним, важким і складним для укладки.

Що робити?

Щоб вибрати правильний шампунь, потрібно знати який у Вас тип волосся. Запитайте Вашого фармацевта поради. Він може Вам підказати шампунь, який найкраще підходить для Вашої шкіри голови (нормальної, жирної, сухої, чутливої, і т.д.) і Вашого типу волосся (сухого, тонкого, товстого, і т.д.).

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

ЗАПИТАЙТЕ ПОРАДИВАШОГО ФАРМАЦЕВТА

Найкращий помічник для Вашої шкіри - фармацевт Vichy - допоможе вибрати Вам засоби по догляду за шкірою, щоб піклуватися за Вашим обличчям та тілом.

ЗНАЙДІТЬ НАЙБЛИЖЧУ ДО ВАС АПТЕКУ

Ok