• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Порада дерматолога

Влітку у мене майже немає прищів. Вся справа у впливі УФ-променів?

Чи знали Ви?

Сонячні промені мають здатність підсушувати прищі та покращувати виробіток шкіряного сала. Шкіра здається набагато чистішою. Тим не менш, ультрафіолетові промені можуть призвести до потовщення шкіри і потоншення протоків шкірного сала таким чином, що шкірне сало буде накопичуватися в глибоких шарах шкіри. Коли Ви повернетеся з відпустки, накопичене сало повернеться до поверхні шкіри і спричинить появу нових прищів, ще в більшому обсязі ніж було до цього. Це так званий - "зворотний ефект".

Щоденний догляд

Влітку важливо не змінювати свої звички по догляду за шкірою. Продовжуйте делікатно очищати шкіру щодня, вранці та ввечері, і застосовувати заспокійливі і регулюючі засоби по догляду за шкірою. Ви також повинні звертати увагу на час проведений під сонцем. Уникайте занадто швидкої засмаги, засмагайте поступово, обов`язково застосовуйте сонцезахисні засоби із фактором захисту не менше 30. Якщо Ви пройшли курс лікування від акне, Вам слід взагалі уникати перебування на сонці.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада дієтолога

Чи слід утримуватися від певних продуктів, щоб запобігти появі прищів?

Чи знали Ви

Ми схильні думати, що є певний зв'язок між харчуванням і появою акне. У верхній частині списку компрометуючих продуктів харчування ми знаходимо жирні і солодкі продукти, такі як ковбасні вироби, сир і шоколад. Суперечні дослідження показали, що продукти з високим глікемічним індексом можуть збільшити ризик проблем зі шкірою. Тим не менш, на сьогодні немає єдиної думки з цього питання.

Що робити

Якщо Ви помічаєте, що стан Вашої шкіри погіршується під час споживання специфічних продуктів, обмежте її споживання. Не забувайте, що збалансована дієта багата на фрукти та овочі дуже ефективна для здоров'я вашої шкіри.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада психолога

Чи можуть прищі стати причиною зниження самооцінки, особливо, серед підлітків?

Чи знали Ви

Дослідження показали, що прищі можуть мати негативний вплив на самооцінку і соціальний стан людини. Недоліки шкіри частіше бувають першопричиною нав'язливих ідей, ніж проблеми з вагою. І те, як ми себе почуваємо частіше неспівмірне з фактичною вагомістю проблеми. Плями, які майже непомітні, можуть стати причиною значного стресу. Психологічний вплив проблеми зі шкірою стає все більш серйозним серед підлітків, тому що все це виникає під час періоду становлення їх особистості.

Що робити

Прищі є справжнім джерелом тривоги і не слід сприймати це легковажно. Цю проблему необхідно контролювати якомога раніше. Дерматолог може запропонувати різні ефективні методи лікування, які не тільки допоможуть очистити шкіру, а й відновлять почуття власної гідності, яке настільки важливе в цей період життя.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

ЗАПИТАЙТЕ ПОРАДИВАШОГО ФАРМАЦЕВТА

Найкращий помічник для Вашої шкіри - фармацевт Vichy - допоможе вибрати Вам засоби по догляду за шкірою, щоб піклуватися за Вашим обличчям та тілом.

ЗНАЙДІТЬ НАЙБЛИЖЧУ ДО ВАС АПТЕКУ

Ok