• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

ДІАГНОСТИКА

Флоранс Бенеш
Фармацевт
Директор лабораторій Vichy

Боротьба зі зморшками

Отримайте поради наших спеціалістів

Порада дерматолога

Яка шкіра більш підвладна появі зморшок: жирна чи суха?

Чи знали Ви?

Зморшки є зовнішньою ознакою змін, які відбуваються на всіх рівнях шкіри, як на поверхні (епідерміс), так і в глибоких шарах (дерми). Повторне скорочення лицевих м'язів, в кінцевому рахунку може призвести до мімічних зморшок, особливо на лобі, в носогубних складках і навколо очей.
Крім того, повільний клітинний процес оновлення, деградація підтримуючих волокон в дермі (колагену і еластину) і "млявість" в фібробластах - клітинах, які виробляють ці волокна - несуть відповідальність за втрату щільності і еластичності, що в кінцевому результаті призводить до появи зморшок.

Зневоднення шкіри є одним з найважливіших чинників, залучених до процесу утворення зморшок. Гідроліпідний бар'єр сухої шкіри (комбінація води і ліпідів, роль яких полягає у захисті поверхні шкіри) має меншу якість. Це робить її більш крихкою і вразливою до зовнішніх агресій.
Крім того, сухій шкірі сильно не вистачає води і ліпідів, вона втрачає свою щільність більш швидкими темпами.
Це означає, що зморшки з'являються раніше на сухій шкірі, ніж на жирній.

Що робити на щоденній основі?

Якщо у Вас суха шкіра, захищайте її щодня зволожуючим засобом. Оберіть засіб проти зморшок, який особливо рекомендується для сухої шкіри і містить зволожуючі і живильні речовини.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада гінеколога

Який вплив мають гормони на старіння шкіри під час менопаузи?

Чи знали Ви?

Ваш баланс шкіри залежить від гормонів, особливо естрогену, який допомагає зробити шкіру м'якою і еластичною. Під час менопаузи Ваше тіло піддається основним гормональним змінам, зі значним падінням рівня естрогену і прогестерону. Шкіра може здатися сухою і тонкою, складки шкіри та зморшки стають більш помітними через втрату колагену (відповідає за еластичність шкіри).

Що робити?

Важливо вибрати продукт по догляду за шкірою, який спеціально розроблений для цього періоду життя. Він забезпечить шкіру потрібним харчуванням. Дотримуйтесь здорової, різноманітної і збалансованої дієти, яка включає велику кількість овочів, фруктів і рослинного білка. Це дасть Вашому організму елементи яких він потребує.
І не забудьте: уникайте надмірного впливу сонця і киньте палити!

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада дієтолога

Чи потрібно мені дотримуватися спеціальної дієти для того, щоб зберегти мою шкіру гарною?

Чи знали Ви?

Шкіра є найбільшим органом людини. Як і всі органи, вона харчується через живильні речовини, які надходять з нашого раціону.
Шкіра, якій не вистачає життєво-важливих елементів не може бути гарною і виглядати здоровою. Протягом Вашого життя, ваша шкіра потребує життєво-важливих елементів, таких як жирні кислоти, вітаміни і мінеральні речовини, флавоноїди і поліфеноли.

Що робити на щоденній основі?

Дієта є важливим фактором для того, щоб підтримувати шкіру красивою, тому переконайтеся, що Ваш раціон різноманітний і добре збалансований. Вживайте багато овочів, фруктів і рослинних білків, які забезпечать тіло харчуванням, якого воно потребує.
Вибирайте продукти багаті на кальцй, щоб компенсувати зниження рівня естрогену - гормону, який допомагає підвищити кальцій в кістках.
Нарешті, виконуйте регулярні фізичні вправи для підтримки фігури. Усього кілька хвилин спорту на день допоможуть зберегти здоровий баланс між м'язовою і жировою тканинами.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

ЗАПИТАЙТЕ ПОРАДИВАШОГО ФАРМАЦЕВТА

Найкращий помічник для Вашої шкіри - фармацевт Vichy - допоможе вибрати Вам засоби по догляду за шкірою, щоб піклуватися за Вашим обличчям та тілом.

ЗНАЙДІТЬ НАЙБЛИЖЧУ ДО ВАС АПТЕКУ

Ok