• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

ДІАГНОСТИКА

Схуднення

Отримайте поради наших спеціалістів

Порада дерматолога

Який найефективніший спосіб позбавитись целюліту?

Чи знали Ви?

Багато жінок сьогодні стурбовані цим непривабливим аспектом їх шкіри, широко відомим, як синдром апельсинової кірки. Коли організм накопичує більше жиру, ніж йому потрібно, жирові клітини (адипоцити) можуть набухати і ставати в 60 разів більше, ніж вони є насправді. Це те, що створює м'яку, нерівну текстуру на поверхні шкіри.
Але целюліт є не тільки результатом проблеми харчування. Насправді, в більшості випадків, зміна текстури шкіри викликана трьома типами целюліту. Перший - жировий целюліт, викликаний надлишком ліпідів. Другий - водний целюліт, викликаний набряком через затримку води. І, по-третє, волокнистий целюліт, викликаний зміцненням колагенових волокон, які оточують адипоцити.

Що робити?

Переконайтеся, що у Вас збалансоване харчування і Ви регулярно займаєтеся спортом. Ці два чинники грають важливу роль у боротьбі з целюлітом. Ви можете також використовувати засоби для догляду за тілом, які забезпечать приємну і ефективну підтримку. Виберіть лосьйони і креми, що містять кофеїн, оскільки ця речовина, як доведено, зменшує розмір жирових клітин і зменшує прояву целюліту. Масаж шкіри при застосуванні різних продуктів також стимулює лімфодренаж, покращує циркуляцію води в організмі і розмежовує пухлини. Нарешті, відлущуйте шкіру регулярно, щоб згладити її і усунути нерівності.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада дієтолога

Яка дієта дозволить мені скинути вагу, і не набрати її знову після завершення курсу?

Чи знали Ви?

Секрет того, як залишитися стрункою надовго - це не сидіти на низькокалорійній дієті. Такий підхід може мати негативний вплив на Ваш організм, особливо на шкіру і волосся. Дієти, які є занадто обмежувальними важко дотримуватися, і частіше за все, Ви наберете вагу назад, як тільки Ви знову почнете їсти нормально.

Що робити на щоденній основі?

Переконайтеся, що у Вас різноманітне і збалансоване харчування в поєднанні зі здоровим способом життя, практика фізичної активності і здоровий міцний сон. Це дійсно питання того, що Ви їсте, і як Ви їсте. Приділіть час, щоб поїсти звичайну їжу в спокійній обстановці. Час дня і живильні джерела харчування - це основні фактори, які є більш важливими, ніж калорійність продуктів.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

Порада психолога

Як я можу дотримуватися дієти так, щоб вона не стала нічним кошмаром?

Чи знали Ви?

Психологічний аспект є важливим фактором, який необхідно враховувати в разі збільшення ваги. Це може бути як причиною, так і наслідком. Стрес і занепокоєння можуть привести до збільшення апетиту для певних людей і зменшення для інших. Якщо Ви почнете дієту спрямовану на втрату ваги, не зрозумівши, чому Ви її набрали, швидше за все Ви не досягнете бажаного результату.

Що робити?

Якщо Ви хочете схуднути, Вам потрібно дотримуватися збалансованої дієти. Але Ви повинні бути готові позбавитися стрес-факторів у Вашому житті. Вам потрібно навчитися розслаблятися. Перш ніж сісти на дієту для втрати ваги, пізнайте себе краще, постарайтеся позбутися від будь-якого почуття провини і уважно придивіться до своїх звичок. Таким чином, Ви можете навчитися їсти по-іншому, залишивши при цьому лише приємне відчуття задоволення від смачної їжі.

Поділіться цією порадою:

Надіслати цю сторінку електронною почтою

ЗАПИТАЙТЕ ПОРАДИВАШОГО ФАРМАЦЕВТА

Найкращий помічник для Вашої шкіри - фармацевт Vichy - допоможе вибрати Вам засоби по догляду за шкірою, щоб піклуватися за Вашим обличчям та тілом.

ЗНАЙДІТЬ НАЙБЛИЖЧУ ДО ВАС АПТЕКУ

Ok