• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Сонцезахисний засіб для тіла

Сонячні ванни дуже корисні для організму, вони насичують його вітаміном D. Але водночас ультрафіолетові промені прискорюють процес старіння та здатні спровокувати сильні опіки. Насолоджуйтеся сонцем без хвилювань та тривог! Захистіть своє тіло від негативного впливу УФ-променів! Спеціально розроблені сонцезахисні засоби для тіла від Vichy містять UVB та UVA-фільтри й забезпечують ефективний фотозахист. Зручний спрей, ніжне молочко, крем та олійка - запропоновані засоби адаптовані до всіх типів шкіри, навіть до чутливої.
Гама сонцезахисних засобів для тіла від Vichy створена з метою підвищення опору вашої шкіри ультрафіолетовим променям, а також для догляду за нею. Засоби прості й зручні у застосуванні, забезпечують максимальний комфорт. У результаті, ваша шкіра надійно захищена, з гарною рівномірною засмагою.

Сонцезахисні засоби

IDEAL SOLEIL+

IDÉAL SOLEIL: “ШКІРА, СТИЛЬ ТА СОНЦЕ”

Прагнучи запропонувати жінкам захист від сонця, що відповідає їх потребам, способу життя і потребам шкіри, Vichy пропонуэ ультра-широкий вибір засобів. І, щоб направляти кожну жінку до її ідеального захисту, продукти були класифіковані не за фактором захисту, а за перевагами, що надають: інтенсивне зволоження, нейтралізація жирного блиску, покращення стану шкіри або швидка засмага. Кожен засіб наділений високою переносимістю і протестваний на чутливій шкірі.