• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Сонцезахисний засіб для обличчя

З настанням літа щоранку користуйтеся сонцезахисним засобом для обличчя, навіть якщо ви не плануєте відвідувати у цей день пляж. Використовуйте засіб як базу під макіяж. Це дуже зручно для жінок, які проводять літо у місті. Адже саме у місті шкіра обличчя потребує постійного зволоження та додаткового захисту.
Vichy пропонує гаму сонцезахисних засобів для обличчя, які оберігають всі типи шкіри від дії ультрафіолетових променів. Шкіра обличчя більш чутлива й ніжна, ніж шкіра тіла. Тому запропоновані засоби для обличчя мають більш високий рівень захисту. Кожний продукт від Vichy легко наноситься й швидко поглинається, залишаючи шкіру м'якою, без жирного блиску. Створіть додатковий бар'єр від ультрафіолетових променів з сонцезахисним засобом для обличчя! Ваша шкіра захищена, а ваша засмага - стійка та красива.

Сонцезахисні засоби

IDEAL SOLEIL+

IDÉAL SOLEIL: “ШКІРА, СТИЛЬ ТА СОНЦЕ”

Прагнучи запропонувати жінкам захист від сонця, що відповідає їх потребам, способу життя і потребам шкіри, Vichy пропонуэ ультра-широкий вибір засобів. І, щоб направляти кожну жінку до її ідеального захисту, продукти були класифіковані не за фактором захисту, а за перевагами, що надають: інтенсивне зволоження, нейтралізація жирного блиску, покращення стану шкіри або швидка засмага. Кожен засіб наділений високою переносимістю і протестваний на чутливій шкірі.