• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Сонцезахисний засіб для дітей

Дитяча шкіра дуже чутлива до зовнішніх впливів і практично беззахисна перед палючим сонцем. Тому дуже важливо вберегти дитину від шкідливої ​​дії ультрафіолетових променів. Vichy пропонує гаму сонцезахисних засобів для дітей з високим рівнем водостійкості. Молочко, пінка та спрей, збагачені Термальною водою, ефективно захищають ніжну шкіру дитини від негативного впливу сонця, а також зміцнюють і заспокоюють її.
Під час вибору сонцезахисного засобу для дітей враховуйте вік і фототип вашого малюка. Чим молодша дитина та чим світліша її шкіра, тим більш слабким є природний захисний бар'єр. Надзвичайно легкі пінки, молочко та спреї легко наносити на шкіру, вони швидко поглинаються, не залишають липку плівку й економно витрачаються. Сонцезахисні засоби для дітей від Vichy подарують шкірі вашого малюка максимальний захист й принесуть задоволення від застосування.

Сонцезахисні засоби

IDEAL SOLEIL+

IDÉAL SOLEIL: “ШКІРА, СТИЛЬ ТА СОНЦЕ”

Прагнучи запропонувати жінкам захист від сонця, що відповідає їх потребам, способу життя і потребам шкіри, Vichy пропонуэ ультра-широкий вибір засобів. І, щоб направляти кожну жінку до її ідеального захисту, продукти були класифіковані не за фактором захисту, а за перевагами, що надають: інтенсивне зволоження, нейтралізація жирного блиску, покращення стану шкіри або швидка засмага. Кожен засіб наділений високою переносимістю і протестваний на чутливій шкірі.