• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Антивіковий догляд

Не висипаєтесь, втомлюєтесь, їсте на ходу, піддаєтеся впливу навколишнього середовища? Те, де ви живете і як ви живете, негативно позначається на стані вашої шкіри. З віком вона починає в'янути. З'являються перші ознаки старіння, які виражаються у поступовій втраті еластичності та пружності, сухості шкірного покриву. Це означає, що прийшов час антивікового догляду для шкіри обличчя.
Антивіковий крем для обличчя та інші антивікові косметичні засоби слід починати використовувати тоді, коли того потребуватиме ваша шкіра. У когось така необхідність виникає у 25 років, а у когось - після 30. У будь-якому випадку важливо застосовувати зволожуючі засоби, щоб якомога довше зберегти шкіру пружною та м'якою.
Гама антивікових засобів від Vichy розроблена для ефективної боротьби з ознаками старіння та відповідає вашому способу життя, віку й типу шкіри. Її дія спрямована на зменшення вікових змін: провисання шкіри, зморшок та інших проблем. Регулярно використовуючи антивікові креми та інші засоби, ви побачите, як ваша шкіра стає більш рівною, гладенькою і сяючою.

Боротьба зі зморшками

LIFTACTIV+

Найкращий засіб з ефектом ліфтингу, що бореться з глибокими зморшками та втратою пружності.

Результати помітні вже через 4 дні* Підходить навіть для чутливої шкіри. (*Самостійна оцінка 129 жінок)

13504Ліфтактив Сюпрем - засіб тривалої дії: корекція зморшок та пружність шкіри597LIFTACTIVvisageДенний доглядБоротьба зі зморшками
Ліфтактив Сюпрем - засіб тривалої дії: корекція зморшок та пружність шкіри

LIFTACTIV

Ліфтактив Сюпрем - засіб тривалої дії: корекція зморшок та пружність шкіри

Денний догляд

Денний засіб для нормальної та комбінованої шкіри

rating : 597 відгуків

Боротьба зі зморшками

NEOVADIOL
+

Засоби для підвищення щільності шкіри та відтворення овалу обличчя.

Лабораторії Vichy створили оптимальне молекулярне поєднання для реконструкції шкіри: Проксилан, Гепес, Гідрованс и Гедіон. Підходить для чутливої шкіри.