• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Тонік для обличчя

Комплексний догляд за шкірою обличчя повинен складатися з очищення, тонізування та зволоження. Тому, крім застосування гелю, пінки або міцелярного розчину для видалення макіяжу, необхідно використовувати очищаючі тоніки для обличчя. Тонік - це засіб, який усуває залишки косметики, надлишковий жир, заспокоює шкіру, звужує пори. Він м'яко очищує шкіру обличчя, освіжаючи її й готуючи до нанесення інших засобів: крему, сироватки, маски.
Vichy пропонує вашій увазі тоніки для всіх типів шкіри. Зволожуючий тонік для обличчя з термальною водою знімає залишки макіяжу, заспокоює й зміцнює шкіру. Шкіра стає м'якою, зволоженою, з'являється відчуття свіжості. А тонік для проблемної та жирної шкіри очищує обличчя, зменшує запалення й надмірний блиск. Пори звужуються, поліпшується колір обличчя.
Щоб правильно вибрати й купити тоніки для обличчя, визначте свій тип шкіри за допомогою простої експрес діагностики на сайті.

Зволоження

PURETE THERMALE+

Очищення і зняття макіяжу для чутливої шкіри.

Засоби для очищення обличчя та зняття  макіяжу. Містять Термальну воду Vichy, що заспокоює та зміцнює шкіру.

Боротьба з недоліками

NORMADERM+

Експерт з догляду за проблемною шкірою. Здоровий вигляд шкіри вже за 7 днів*.

Очищення, догляд та макіяж, повна гама для вирішення 6 проблем схильної до акне шкіри дорослих: запальні елементи, почервоніння, розширені пори, надмірний блиск, тьмяний колір обличчя і рубці. (* Самостійна оцінка 129 жінок)