• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Сонцезахисний спрей

Для захисту від ультрафіолету й отримання гарної рівної засмаги використовуйте сонцезахисний спрей. Цей засіб має легку консистенцію, швидко поглинається і не залишає на шкірі відчуття жирності  та липкості. Лосьйони та емульсії у вигляді спреїв набагато простіше розподіляти рівномірним шаром. Також, вони витрачаються дуже економно.
Vichy пропонує широкий вибір сонцезахисних спреїв. Вони надійно захистять вас від негативного впливу всіх типів ультрафіолетових променів. Ультралегка зволожуюча формула дозволяє наносити засіб тонким рівним шаром. Збагачені Термальною водою, сонцезахисні спреї підходять для дуже чутливої ​​шкіри.
Важлива характеристика засобів - водостійкість. Сонячні промені проникають навіть у товщу води. Тому шкіра потребує захисту як на березі, так і під час перебування у воді. Стійкий до впливу вологи сонцезахисний спрей від Vichy не втрачає ефективність у воді. Він підходить для тих, хто віддає перевагу активному пляжному відпочинку.

Сонцезахисні засоби

IDEAL SOLEIL+

IDÉAL SOLEIL: “ШКІРА, СТИЛЬ ТА СОНЦЕ”

Прагнучи запропонувати жінкам захист від сонця, що відповідає їх потребам, способу життя і потребам шкіри, Vichy пропонуэ ультра-широкий вибір засобів. І, щоб направляти кожну жінку до її ідеального захисту, продукти були класифіковані не за фактором захисту, а за перевагами, що надають: інтенсивне зволоження, нейтралізація жирного блиску, покращення стану шкіри або швидка засмага. Кожен засіб наділений високою переносимістю і протестваний на чутливій шкірі.