• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Сонцезахисне молочко

Щоб зберегти красу та молодість, подбайте про придбання сонцезахисного засобу. Для нормальної, комбінованої та жирної шкіри ідеально підходить сонцезахисне молочко. Засіб має дуже легку ніжну текстуру, рівномірно розподіляється по шкірі й швидко поглинається.
Vichy подбав про те, щоб ваше перебування на сонці подарувало вам лише приємні відчуття та залишило на пам'ять гарну засмагу. Сонцезахисне молочко від Vichy призначене для м'якого захисту обличчя та тіла від негативного впливу ультрафіолетових променів. Засіб має ніжну консистенцію, швидко розподіляється й відмінно поглинається, не залишаючи липкої плівки. Аромат - ледь вловимий, легкий та ненав'язливий. Сонцезахисне молочко збагачене Термальною водою. Адаптоване до всіх типів шкіри, навіть до чутливої. Може використовуватися всією сім'єю. Ефективний захист шкіри з гарантією отримання гарної засмаги!

Сонцезахисні засоби

IDEAL SOLEIL+

“Шкіра, стиль та сонце”

Прагнучи запропонувати жінкам захист від сонця, що відповідає їх потребам, способу життя і потребам шкіри, Vichy пропонує ультра-широкий вибір засобів. І, щоб направляти кожну жінку до її ідеального захисту, продукти були класифіковані не за фактором захисту, а за перевагами, що надають: інтенсивне зволоження, нейтралізація жирного блиску, покращення стану шкіри або швидка засмага. Кожен засіб наділений високою переносимістю і протестваний на чутливій шкірі.