• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Скраб для обличчя

Крім щоденного вмивання, тонізування та зволоження, ваша шкіра потребує глибокого очищення, яке забезпечують скраби для обличчя. Натуральний скраб для обличчя видаляє бруд і надлишок себуму, відкриває пори, м'яко відлущує омертвілі клітини епідермісу. Все це досягається завдяки зернистій текстурі засобу. У результаті регулярного застосування скрабу активізуються обмінні процеси, поліпшується мікроциркуляція крові, зменшується кількість акне.
Через сухість та лущення шкіра швидше старіє, з'являються зморшки. Маска-скраб для обличчя допомагає у боротьбі з появою мімічних зморшок, знімаючи ороговілий шар та покращуючи доступ кремів в епідерміс. Шкіра оновлюється, стає гладенькою й свіжою, помітно поліпшується колір обличчя.
Застосовуйте очищаючий скраб для обличчя від Vichy, підібраний за типом шкіри, один-два рази на тиждень. Ваша шкіра чиста, гладенька й оксамитова на дотик, без видимих ​​недоліків.

Зволоження

PURETE THERMALE+

Очищення і зняття макіяжу для чутливої шкіри.

Засоби для очищення обличчя та зняття  макіяжу. Містять Термальну воду Vichy, що заспокоює та зміцнює шкіру.

Боротьба з недоліками

NORMADERM+

Експерт з догляду за проблемною шкірою. Здоровий вигляд шкіри вже за 7 днів*.

Очищення, догляд та макіяж, повна гама для вирішення 6 проблем схильної до акне шкіри дорослих: запальні елементи, почервоніння, розширені пори, надмірний блиск, тьмяний колір обличчя і рубці. (* Самостійна оцінка 129 жінок)