• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Очищуючі засоби

Користуватися спеціальними засобами для очищення шкіри обличчя необхідно щодня, незалежно від пори року та від того, як ви провели день. Очищення - важлива частина у догляді за обличчям. Це основа для усіх наступних процедур. Тому навіть якщо ви не наносили макіяж і протягом усього дня перебували вдома, ваша шкіра потребує очищення. Процедура має здійснюватися вранці та ввечері у три етапи: зняття макіяжу (якщо необхідно), очищення та тонізування. Додатково - скрабування 1-2 рази на тиждень.
Vichy пропонує засоби для очищення обличчя, підібрані під ваші потреби. На сторінці представлена ​​косметика для всіх типів шкіри, включаючи чутливу. Освіжаючий гель, пінка та інші засоби швидко видаляють забруднення, роблячи шкіру гладенькою та сяючою. А якщо у вас розширені пори, нерівна поверхня шкіри й жирний блиск, додатково використовуйте скраб для обличчя. Він дбайливо відлущує омертвілі клітинки й надає шкірі здоровий привабливий вигляд.
Правильно обирайте очищаючий засіб для обличчя та дотримуйтеся усіх етапів процедури! Тільки у цьому випадку ваша шкіра збереже свіжість та красу протягом багатьох років.

Зволоження

PURETE THERMALE+

Очищення і зняття макіяжу для чутливої шкіри.

Засоби для очищення обличчя та зняття  макіяжу. Містять Термальну воду Vichy, що заспокоює та зміцнює шкіру.

Боротьба з недоліками

NORMADERM+

Експерт з догляду за проблемною шкірою. Здоровий вигляд шкіри вже за 7 днів*.

Очищення, догляд та макіяж, повна гама для вирішення 6 проблем схильної до акне шкіри дорослих: запальні елементи, почервоніння, розширені пори, надмірний блиск, тьмяний колір обличчя і рубці. (* Самостійна оцінка 129 жінок)