• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Очищуючий догляд

Агресивний вплив зовнішніх чинників, забруднене повітря, гормональні зміни - ваша шкіра потребує щоденного очищення. Тільки так можна зберегти молодість й красу на довгі роки.
Очищуйте шкіру вранці та ввечері - це обов'язкова умова для чистого й свіжого обличчя. Увечері косметика для очищення обличчя допомагає видалити бруд, пил та залишки макіяжу. Вранці завдяки її використанню можна усунути надлишки жиру, відкрити пори та підготувати шкіру до подальшого нанесення денного крему. Крім щоденного догляду, необхідно проводити глибоке очищення один раз на тиждень. У цьому випадку у пригоді стане скраб, підібраний за типом шкіри. Після скрабу шкіра повністю готова ​​до позитивного впливу інших засобів: кремів, масок, сироваток.
Vichy пропонує вашій увазі найкращі засоби для очищення шкіри обличчя. Вони делікатно й глибоко очищують шкіру, надаючи їй ту турботу, якої вона потребує. Ви відчуваєте, як ваша шкіра пом'якшується, стає чистою й свіжою.

Зволоження

PURETE THERMALE+

Очищення і зняття макіяжу для чутливої шкіри.

Засоби для очищення обличчя та зняття  макіяжу. Містять Термальну воду Vichy, що заспокоює та зміцнює шкіру.

Боротьба з недоліками

NORMADERM+

Експерт з догляду за проблемною шкірою. Здоровий вигляд шкіри вже за 7 днів*.

Очищення, догляд та макіяж, повна гама для вирішення 6 проблем схильної до акне шкіри дорослих: запальні елементи, почервоніння, розширені пори, надмірний блиск, тьмяний колір обличчя і рубці. (* Самостійна оцінка 129 жінок)