• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Нічний догляд

Для повноцінного догляду за шкірою обличчя необхідно користуватися косметичними засобами для денного й нічного догляду. Вдень клітинні механізми спрямовані на захист шкіри від зовнішніх негативних факторів: забруднень, ультрафіолету, вітру. Вночі організм відновлюється, і ваша шкіра потребує харчування та інтенсивного зволоження.
Найефективніший засіб для відновлення шкіри - це повноцінний сон. Під час відпочинку здійснюється процес клітинної регенерації. Клітини працюють на повну потужність, тому вони потребують великої кількості активних інгредієнтів. Засоби для нічного догляду підсилюють відновлення, надаючи шкірі додаткових ресурсів для оновлення та допомагаючи їй довше залишатися молодою й здоровою.
Компанія Vichy розробила серію косметики для нічного догляду. Такі препарати мають більш поживну текстуру, ніж денні креми, й глибоко зволожують шкіру під час відпочинку. Завдяки їм ваша шкіра гладенька та красива.

Боротьба з недоліками

NORMADERM+

Експерт з догляду за проблемною шкірою. Здоровий вигляд шкіри вже за 7 днів*.

Очищення, догляд та макіяж, повна гама для вирішення 6 проблем схильної до акне шкіри дорослих: запальні елементи, почервоніння, розширені пори, надмірний блиск, тьмяний колір обличчя і рубці. (* Самостійна оцінка 129 жінок)

Боротьба зі зморшками

LIFTACTIV+

Найкращий засіб з ефектом ліфтингу, що бореться з глибокими зморшками та втратою пружності.

Результати помітні вже через 4 дні* Підходить навіть для чутливої шкіри. (*Самостійна оцінка 129 жінок)

Зволоження

AQUALIA THERMAL+

Зволожуючий догляд для чутливої шкіри.

Зволоження шкіри протягом 48 годин. Без парабенів. Містить термальну воду Vichy, що  зміцнює шкіру та відновлює її природню красу.