• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Крем для контура очей

Контур очей - одна з найбільш чутливих ділянок обличчя. Шкіра навколо очей дуже тонка, вона має мало сальних залоз. Тому їй потрібний дбайливий догляд, що включає регулярне зволоження. Vichy пропонує спеціальні засоби по догляду за контуром очей. Представлена ​​на цій сторінці косметика допомагає захистити ніжну шкіру, запобігти появі зморшок й розгладити вже наявні, а також зменшити темні кола під очима.
Слід пам'ятати, що крем для контуру очей повинен відповідати вашому віку. До 25 років достатньо забезпечити гарне зволоження. Після 25 років, коли з'являються перші зморшки, варто почати використання косметичних засобів з антивіковими компонентами. Вони ефективно розгладжують зморшки й зволожують шкіру. А жінкам після 40 років необхідно подбати про ліфтинг.
Обирайте крем для шкіри навколо очей у відповідності з власними потребами та цілями. Завдяки спеціальним засобам для щоденного догляду за контуром очей від Vichy ваше обличчя завжди буде виглядати здоровим та сяючим, без видимих ​​недоліків.

Боротьба зі зморшками

LIFTACTIV+

Найкращий засіб з ефектом ліфтингу, що бореться з глибокими зморшками та втратою пружності.

Результати помітні вже через 4 дні* Підходить навіть для чутливої шкіри. (*Самостійна оцінка 129 жінок)

Зволоження

AQUALIA THERMAL+

Зволожуючий догляд для чутливої шкіри.

Зволоження шкіри протягом 48 годин. Без парабенів. Містить термальну воду Vichy, що  зміцнює шкіру та відновлює її природню красу.

Боротьба зі зморшками

NEOVADIOL
+

Засоби для підвищення щільності шкіри та відтворення овалу обличчя.

Лабораторії Vichy створили оптимальне молекулярне поєднання для реконструкції шкіри: Проксилан, Гепес, Гідрованс и Гедіон. Підходить для чутливої шкіри.