• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Зняття макіяжу

Йти спати з макіяжем на обличчі - шкідлива звичка. Вона є однією з причин закупорювання пор, виникнення акне, подразнення шкіри й появи передчасних зморшок. Ніжні та ефективні засоби для зняття макіяжу від Vichy глибоко очищають шкіру, видаляють усі забруднення.
Ви маєте змогу обрати ту косметику, яка буде для вас ідеальною. Робіть вибір залежно від вашого типу шкіри. У боротьбі за чистоту й свіжість вам допоможуть: пінка для вмивання, міцелярне масло або розчин, гель, лосьйон. Дерматологи й косметологи, що працюють у лабораторіях Vichy, створили засоби для всіх типів шкіри, й для чутливої також. Крім того, ви знайдете спеціальний засіб для зняття макіяжу з очей, який м'яко й дбайливо усуває забруднення.
З рідиною для зняття макіяжу та іншими засобами від Vichy ви одним рухом усунете залишки косметики. Як результат - ідеально чиста шкіра, свіжа та сяюча. Вона може дихати й повністю готова до подальшого зволоження й збагачення поживними речовинами.

Зволоження

PURETE THERMALE+

Очищення і зняття макіяжу для чутливої шкіри.

Засоби для очищення обличчя та зняття  макіяжу. Містять Термальну воду Vichy, що заспокоює та зміцнює шкіру.

Боротьба з недоліками

NORMADERM+

Експерт з догляду за проблемною шкірою. Здоровий вигляд шкіри вже за 7 днів*.

Очищення, догляд та макіяж, повна гама для вирішення 6 проблем схильної до акне шкіри дорослих: запальні елементи, почервоніння, розширені пори, надмірний блиск, тьмяний колір обличчя і рубці. (* Самостійна оцінка 129 жінок)