• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Заспокоюючий догляд для обличчя

Зміни погодних умов, ультрафіолет, вітер, забруднення, стрес - все це здатне викликати подразнення й сухість шкіри. Якщо вашого денного зволожуючого крему недостатньо, зверніть увагу на засоби для заспокійливого догляду за шкірою обличчя. Vichy створив серію косметичних засобів, які зволожують та пом’якшують вразливу шкіру. Вони можуть захистити її від дії негативних факторів навколишнього середовища та слідів часу.
Засоби для заспокійливого догляду за обличчям підходять для всіх типів шкіри, навіть для чутливої. Чутлива шкіра відрізняється особливою тендітністю. Вона дуже вразлива до впливу зовнішніх агентів, що пов'язане з тонкістю й слабкістю шкірного бар'єру. У результаті, це призводить до підвищеного дискомфорту: появи почервоніння, пощипування, свербежу. Також чутлива шкіра більше схильна до старіння: втрати пружності й тонусу, передчасної появи зморшок.
З термальною водою та очищаючим тоніком від Vichy ваша шкіра стане більш зволоженою, м'якою й свіжою, без подразнення та почервоніння.

Зволоження

MINERALIZING THERMAL WATER+

Вода, для краси чутливої шкіри.

100%  природньо чиста, термальна вода, насичена 15 корисними мінералами. Заспокоює, зміцнює та відновлює шкіру.

Зволоження

PURETE THERMALE+

Очищення і зняття макіяжу для чутливої шкіри.

Засоби для очищення обличчя та зняття  макіяжу. Містять Термальну воду Vichy, що заспокоює та зміцнює шкіру.

Боротьба з недоліками

NORMADERM+

Експерт з догляду за проблемною шкірою. Здоровий вигляд шкіри вже за 7 днів*.

Очищення, догляд та макіяж, повна гама для вирішення 6 проблем схильної до акне шкіри дорослих: запальні елементи, почервоніння, розширені пори, надмірний блиск, тьмяний колір обличчя і рубці. (* Самостійна оцінка 129 жінок)