• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Живильний догляд

З віком обмінні процеси шкіри сповільнюються, що є причиною виникнення зморшок. Шкіра втрачає пружність, стає сухішою й більш вимогливою до постійного догляду. У цей період ваше завдання полягає у насиченні шкіри корисними речовинами, необхідними для омолодження: жирними кислотами, маслами, вітамінами, мінералами.
Лабораторії Vichy розробили гаму засобів, спрямованих на зменшення сухості шкіри й сповільнення процесів старіння. Живильний догляд за шкірою обличчя полягає у використанні спеціальних нічних кремів та масок. Після 23 години шкіра найефективніше поглинає корисні речовини, тому це найкращий час для застосування живильних засобів. За допомогою маски та крему вдається швидко доправити у шари шкіри цінні компоненти, що сприяють підвищенню її пружності та відновленню здорового кольору обличчя. У результаті, ваша шкіра м'яка, еластична, з гарним рум'янцем.

Боротьба зі зморшками

IDEALIA+

Мрія про ідеальну шкіру стає реальністю. Засіб нового покоління, що перетворює шкіру: гладка поверхня шкіри, рівний сяючий колір обличчя, відсутність зморшок.

Комбуча - продукт біотехнологій , перший активний компонент, що відновлює шкіру зсередини. Підходить для чутливої шкіри.