• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Догляд проти недоліків

Погана екологія, стреси, куріння, неправильно підібрані косметичні засоби, несвоєчасне очищення шкіри - все це є причинами надмірного вироблення себуму. В результаті - пори забиті, з'являється жирний блиск та прищі. Щоб усунути вугрі й почервоніння, зробити шкіру рівною та матовою, необхідно постійно використовувати денний і нічний креми для догляду проти недоліків шкіри обличчя.
Для вирішення проблем комбінованої та жирної шкіри Vichy пропонує спеціальні засоби: денний крем і нічний крем-детокс. Використовуйте денний крем щоранку перед виходом на вулицю, щоб зволожити й захистити шкіру від негативного впливу зовнішніх факторів. А щоб запобігти появі нових недоліків, на ніч застосовуйте крем-детокс. Завдяки постійному догляду, ваша шкіра стане більш гладенькою й свіжою, відновить природний баланс, істотно покращиться тон обличчя.

Боротьба з недоліками

NORMADERM+

Експерт з догляду за проблемною шкірою. Здоровий вигляд шкіри вже за 7 днів*.

Очищення, догляд та макіяж, повна гама для вирішення 6 проблем схильної до акне шкіри дорослих: запальні елементи, почервоніння, розширені пори, надмірний блиск, тьмяний колір обличчя і рубці. (* Самостійна оцінка 129 жінок)