• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Догляд за обличчям

Здорова молода добре зволожена шкіра постійно оновлюється. З віком обмінні процеси працюють все повільніше. Уникнути біологічного старіння шкіри неможливо, але можна його сповільнити. Щоб ефективно протистояти природному старінню, слід щодня користуватися засобами по догляду за шкірою обличчя. Вони забезпечать живлення, зволоження й захист від негативних факторів зовнішнього середовища. Хай вашою звичкою стане регулярний догляд, що складається з трьох етапів: очищення, тонізування та догляд. Ви побачите, як ваша шкіра оновлюється, вона знову підтягнута й гладенька.
Vichy створив цілу серію засобів по догляду за обличчям, спрямовану на вирішення будь-яких проблем зі шкірою. Косметика для догляду за шкірою обличчя від Vichy зволожує, заспокоює, живить, бореться з недоліками. Вірно підібравши засіб й виконуючи усі етапи догляду, ви отримаєте гарантований результат - свіжу гладеньку шкіру та сяючий колір обличчя.

Боротьба зі зморшками

LIFTACTIV+

Найкращий засіб з ефектом ліфтингу, що бореться з глибокими зморшками та втратою пружності.

Результати помітні вже через 4 дні* Підходить навіть для чутливої шкіри. (*Самостійна оцінка 129 жінок)

Зволоження

AQUALIA THERMAL+

Зволожуючий догляд для чутливої шкіри.

Зволоження шкіри протягом 48 годин. Без парабенів. Містить термальну воду Vichy, що  зміцнює шкіру та відновлює її природню красу.