• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Бальзам для губ

Ніжна шкіра на губах дуже чутлива до зовнішніх чинників. Взимку та влітку вона піддається негативному впливу ультрафіолету, вітру й морозу. Тому вашим губам необхідне регулярне зволоження та живлення. Щоб уникнути тріщин та пошкоджень, слід застосовувати якісні бальзами для губ. Бальзам - ефективний засіб. З його допомогою можна швидко відновити й пом'якшити шкіру на губах. Ваші губи, незважаючи на сонце та холод, залишатимуться доглянутими цілий рік.
Vichy пропонує вашій увазі якісний бальзам для губ, який інтенсивно зволожує й відновлює шкіру на губах, роблячи її гладенькою та здоровою. Він допомагає позбутися таких неприємностей, як мікротріщинки й надмірна сухість шкіри. Якщо у вас потріскані та дуже сухі губи, і ви хочете швидко надати їм гарний здоровий вигляд, купіть бальзам для губ. Він повинен бути у косметичці кожної жінки. Використовуючи його постійно, ви завжди будете виглядати неперевершено. Ваші губи зволожені, м'які, привабливі.

Зволоження

AQUALIA THERMAL+

Зволожуючий догляд для чутливої шкіри.

Зволоження шкіри протягом 48 годин. Без парабенів. Містить термальну воду Vichy, що  зміцнює шкіру та відновлює її природню красу.